ی٫ مرداد ۱۰ام, ۱۴۰۰
آبشار یخی هملون

آبشار یخی هملون را می شناسید؟ معرفی + موقعیت مکانی و ..

آبشار یخی هملون یکی از جاذبه هایی است در فاصله بسیار کمی از شهر تهران قرار دارد. در بین تمامی جاذبه هایی که در شهر تهران قرار دارند آبشار یخی هملون یکی از زیباترین آن ها می باشد. این آبشار با داشتن جلوه ای بسیار زیبا و دیدنی و همچنین آب و هوای بسیار عالی گزینه بسیار مناسبی برای گشت و گذار ها و تفریح کردن می باشد. البته همانطور که می دانید در شهر تهران، انواع مختلفی از جاذبه های گردشگری وجود دارد. اما این آبشار، با داشتن جلوه ای بسیار متفاوت، با تمامی جاذبه هایی که قبلا در تهران دیده و شناخته اید متفاوت است. آبشار یخی هملون زیباترین آبشار در تهران می باشد که آشنایی با آن شما را ترغیب می کند که برای بازدید از آن اقدام کنید.

آبشار یخی هملون از جاذبه هایی است که هر فردی قبل از مرگ خود باید ببیند. در ادامه این مطلب همه چیز را درباره آبشار یخی هملون و همچنین نحوه بازدید از آن و زیبایی های موجود در این منطقه بیان کرده ایم. اگر به دنبال مکانی می گردید که دوست دارید ساعاتی را در محیطی خلوت به تماشای زیبایی های طبیعت بپردازید توصیه می کنیم مطالعه این مطلب را از دست ندهید. یقینا پس از آشنایی با این جاذبه گردشگری هوس بازدید از آن به سرتان می زند.

آبشار یخی هملون کجاست؟

آبشار یخی هملون در فاصله بسیار کمی از شهر تهران قرار دارد و دسترسی به آن بسیار آسان است. برای رسیدن به این آبشار باید خود را به محدوده ی شمال شرقی شهر تهران برسانید. با حرکت به سمت این منطقه، به دره ای به نام دره هملون می رسید که بازدید از آن خالی از لطف نیست. منظره بسیار زیبایی در این دره وجود دارد که می تواند روحیه تان را عوض کند. در شهرستان شمیرانات تهران، بخشی به نام رودبار قصران وجود دارد. در این بخش، نیز منطقه ای به نام هملون وجود دارد. آبشار یخی هملون در این منطقه وجود دارد و توصیه می کنیم بازدید از آن را از دست ندهید.

بازدید از آبشار یخی هملون تهران

آبشار یخی هملون نام آبشاری زیبا است که طبق نام گذاری آن، در برخی از فصول سال یخ می زند و در پی آن، قندیل های بسیاری از این آبشار آویزان می شود. تصور کنید در منطقه ای سفید پوش قرار دارید که قندیل های بسیار زیادی از دیواره های آبشار آویزان است و چشم انداز بسیار زیبایی ایجاد کرده است. قدم زدن در میان انبوهی از برف، تفریحی است که افراد بسیاری علاقه مند به انجام آن هستند. در میان برف ها و مناظر، آبشار یخی هملون خودنمایی می کند که حتی افراد بسیاری سعی در یخ نوردی دارند.

یخ نوردی در آبشار یخی هملون

یخ نوردی در این منطقه

کوهنوردی شاخه های بسیار زیادی دارد که یخ نوردی نیز یکی از شاخه های آن است. در واقع یخ نوردی در آبشار یخی هملون یکی از بهترین و جالب ترین رشته های ورزشی است که افراد بسیاری علاقه مند به انجام آن هستند. در این منطقه، یخ نوردی بسیار لذت بخش است و حتی امکانات بسیار زیادی در این منطقه برای علاقه مندان تعبیه شده است. از جمله این امکانات می توان به مدرسه یخ نوردی اشاره کرد. پس اگر دوست دارید یخ نوردی را در محدوده ی آبشار یخی هملون امتحان کنید.

بهترین زمان بازدید از آبشار یخی آبشار یخی هملون

آبشار یخی هملون جاذبه ای است که تنها در فصول سرد سال یخ می زند. در واقع فصول گرم سال که فرا می رسد، آب این آبشار جاری می شود و در نتیجه تصویر بسیار زیبایی را ایجاد می کند. پس اگر دوست دارید در گرمای تابستان در محیطی با آب و هوای عالی قرار بگیرید و از طبیعت زیبای منطقه لذت ببرید، توصیه می کنیم بازدید از آبشار هملون را از دست ندهید. همچنین اگر علاقه مند به سرما و برف هستید نیز بهتر است افوص سرد سال به ویژه فصل زمستان را برای بازدید انتخاب کنید. سفر به این منطقه سبب می شود تا حال و هوای شما عوض شود و همچنین از زیباترین مناظر دنیا دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *