ی٫ مرداد ۱۰ام, ۱۴۰۰
فرحزاد (1)

آیا تا به حال به فرحزاد رفته اید؟

فرحزاد یکی از مناطقی است که امروزه توجه جوانان را به خود جلب کرده و یکی از جاذبه های گردشگری برای تهران گردی می باشد. فرحزاد جزو محبوب ترین جاذبه های گردشگری در تهران می باشد که آوازه آن در تمام ایران پخش شده و افراد زیادی هستند که مسافت های طولانی را طی می کنند تا از این جاذبه گردشگری در تهران دیدن کنند. در این مقاله قصد دارم یکی از این جاذبه های گردشگری را برای شما معرفی کنم. پس اگر تا به حال به بازدید از فرحزاد نرفته اید پیشنهاد می کنم این مطلب را مطالعه کنید تا شما هم با آن بیشتر آشنا شوید. یقینا پس از مطالعه این مطلب بازدید از آن را در برنامه های خود قرار می دهید.

فرحزاد کجاست؟

شاید اولین سوالی که برایتان پیش آمده این است که آدرس این جاذبه گردشگری کجاست؟ این منطقه در انتهای اتوبان یادگار امام می باشد. البته ناگفته نماند که به دلیل وسعت زیاد آن از اتوبان های دیگر نیز می توانید به آن دسترسی پیدا کنید. اما سر راست ترین آدرس برای رسیدن به فرحزاد، اتوبان یادگار امام می باشد. در انتهای این اتوبان تابلوهای راهنمایی برای دسترسی به این منطقه وجود دارند. اما اگر قصد دارید از مسیری دیگر به آن بروید می توانید اتوبان اشرفی اصفهانی را انتخاب کنید. اگر این اتوبان را تا انتها بروید به مقصد خود بروید.

فرحزاد چه بود و چه شد؟

شاید برایتان جالب باشد بدانید که فرحزاد در ابتدا یک روستای کوچک بود. این روستا مسیر افرادی بود که قصد داشتند پیاده تا امام زاده داوود بروند. اما کم کم و در طول زمان، این روستا گسترش یافت و امکانات بسیار زیادی به آن افزوده شد.

رستوران های فرحزاد

امکانات فرحزاد

حتما می دانید که در این منطقه کافه و رستوران به وفور یافت می شود. این کافه ها رستوران ها با معماری و سبک های متفاوت جوانان زیادی را به سمت خود جذب می کنند. به عبارتی هر زمان که به فرحزاد بروید به قدری شلوغ است که حتی جای پارک نیز به سختی پیدا می شود. در این منطقه برای همه  سلیقه ها جایی وجود دارد و می توانید اوقات خوشی را در آن سپری کنید. پیشنهاد می کنم بازدید از این جاذبه گردشگری را در برنامه های خود قرار دهید. این منطقه به قدری با صفا است که خاطره خوبی را برای تمامی بازدید کننده های خود رقم می زند.

دسترسی به این جاذبه گردشگری

در بالا مسیر های دسترسی به این جاذبه گردشگری را با استفاده از وسیله نقلیه شخصی توضیح دادیم. اما اگر قصد ندارید با استفاده از وسیله نقلیه شخصی به آنجا بروید می توانید از وسایل نقلیه عمومی نیز استفاده کنید. برای دسترسی به فرحزاد با استفاده از وسایل نقلیه عمومی راه های زیادی وجود دارد. می توانید خود را با استفاده از مترو به ایستگاه صادقیه برسانید و سپس با استفاده از تاکسی به آنجا بروید. می توانید خود را به پونک برسانید. در آنجا نیز تاکسی هایی به این مقصد وجود دارند. همچنین می توانید با استفاده از اتوبوس های تند روی خط ۱۰ به فرحزاد بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *