ی٫ مرداد ۱۰ام, ۱۴۰۰
باملند

باملند تهران و امکانات آن

باملند تهران یکی از جدید ترین جاذبه های گردشگری است که توجه افراد بسیاری را در تهران به خود جلب کرد. در سال های اخیر، وجود دریاچه چیتگر در تهران سبب شد تا مسافران و گردشگران بسیاری به این شهر بیایند تا از این دریاچه مصنوعی دیدن کنند. اما پس از گذشت سال ها به دلیل پر بازدید بودن این جاذبه گردشگری، امکانات بسیار زیادی دیگری نیز به این منطقه افزوده شد. باملند نیز یکی از این جاذبه های گردشگری است که با وجود اینکه زمان کمی از افتتاح آن می گذرد، اما افراد بسیاری از گوشه نقاط ایران به تهران می آیند تا این جاذبه گردشگری را از نزدیک ببینند و از امکانات متعدد موجود در آن دیدن کنند.

در این مطلب قصد دارم همه چیز را درباره باملند و همچنین بخش های مختلف آن و امکانات بیان کنم. پس مطالعه این مطلب را از دست ندهید تا هنگامی که به بازدید از آن رفتید، از تمامی امکانات آن استفاده کنید و اوقات خوبی را در آن بگذرانید.

در باملند چه چیزهایی وجود دارد؟

در این جاذبه گردشگری امکانات بسیار زیادی تعبیه شده است تا بازدید کنندگان بتوانند بهترین اوقات را در آن سپری کنند و خاطره بسیار خوبی را از این منطقه در ذهن خود داشته باشند. در باملند امکاناتی همچون کافه، رستوران، مرکز خرید و همچنین امکانات تفریحی متعدد وجود دارد.

کافه ها و رستوران ها

اگر تا به حال به باملند رفته باشید، حتما متوجه وجود کافه ها و رستوران های متعدد شده اید. می توان گفت که در باملند به قدری کافه و رستوران وجود دارد که برای هر سلیقه ای یک جا وجود دارد و هر کس می تواند با توجه به ذائقه خود یک رستوران یا کافه را انتخاب کند و اوقات خود را در آن سپری کند.

کشتی رویال لانژ

لازم به ذکر است کشتی تفریحی در این دریاچه وجود دارد که از آن به عنوان رستوران استفاده شده و یکی از متفاوت ترین رستوران ها در این منطقه می باشد. بازدید از این رستوران را به شما توصیه می کنم.

مرکز خرید باملند

در باملند علاوه بر کافه و رستوران یک مرکز خرید وجود دارد که در آن برند های معروف ایرانی و خارجی شعبه دارند و در آن می توانید یکی از متفاوت ترین تجربه های خود را سپری کنید.

مرکز تفریحی

در باملند قسمتی را به شهر بازی و امکانات تفریحی اختصاص داده اند. از امکانات تفریحی در این بخش می توان به کارتینگ، آمفی تواتر باملند، VR-LAND، سقوط آزاد، هزارتو ماژول میز، اسکای فلایر، و …. وجود دارد. البته لازم به ذکر است که علاوه بر امکانات تفریحی موجود در باملند، در دور دریاچه نیز امکانات تفریحی متعدد دیگری وجود دارد که بازدید از آنها خالی از لطف نیست.

باملند کجاست؟

باملند یکی از بسیار امکانات متعدد در اطراف دریاچه چیتگر تهران است. این جاذبه گردشگری در منطقه ۲۲ شهر تهران قرار دارد. به همین سبب برای دسترسی به آن ابتدا باید خود را به بزرگراه شهید همت برسانید. در این بزرگراه باید به قدری به سمت غرب تهران بروید تا وارد بزرگراه شهید خرازی شده. در بزرگراه خرازی باید از خروجی آبشار تهران از این اتوبان خارج شوید و سپس با استفاده از تابلوهای راهنما که بسیار زیاد هستند، خود را به باملند برسانید و از این جاذبه گردشگری دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *